Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční

Interdrought2020.com Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční Image
Trávit čas knihou Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Předkládaná publikace si klade za cíl seznámení s anglickou terminologií z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu, cestovního ruchu, ochrany životního prostředí, pojišťovnictví a základní terminologii v oblasti EU. Slovník obsahuje více než 50 000 hesel a terminologických spojení. Součástí je seznam frekventovaných zkratek, souvisejících s uvedenou oblastí. Snahou autorů bylo postihnout slovní zásobu v praktickém kontextu a poskytnout tak uživateli rychlou orientaci v užití slova v obvyklém spojení (kolokaci). Překlad určitého termínu je často vázán na jeho použití v konkrétním kontextu. Příručka je užitečným pomocníkem podnikatelům, překladatelům, studentům a ostatním zájemcům o hlubší znalost slovní zásoby anglického jazyka.

NÁZEV SOUBORU: Anglicko-český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční.pdf

AUTOR: Milena Bočánková

ISBN: 8072016938

VELIKOST SOUBORU: 6,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Anglicko český odborný slovník z oblasti ekonomické, obchodní a finanční 4.aktualizované a doplněné vydání Autor: Milena Bočánková Předkládaná publikace si klade za cíl seznámení s anglickou terminologií z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování.

Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY