Doskočiště protektorát

Interdrought2020.com Doskočiště protektorát Image
Trávit čas knihou Doskočiště protektorát! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Doskočiště protektorát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dramatické osudy parašutistů a českých odbojářů radikálně vyvracejí všechny zažité teorie o zbabělém českém národu, který umí jen ohýbat hřbet a za svobodu vůbec nebojuje. Tihle lidé bojovali a vsázeli to nejcennější! Nechte se vtáhnout do příběhu jednoho každého z nich. Osudy Josefa Gabčíka nebo Jana Kubiše znáte, ale kdo je Josef Valčík, Karel Svoboda nebo Jiří Potůček a další kolegové nejen z operace Anthropoid, ale i Silver A a Silver B? A co skrývají tajuplné názvy výsadků Out distance, Zinc či Bioscop? Co zažívali mladí muži, když se z úst jejich anglického velitele konečně zazněl dlouho očekávaný jasný povel: „Your dropping zone will be in the Czechoslovakia!“ Jak byli na svoji misi připraveni, kdo jim v Protektorátu pomáhal, jak se jim dařilo shánět základní potraviny, s kým chodili tančit a jak se jim vůbec dařilo zůstat v utajení? Autorka se pokusila na tyto i jiné otázky najít relativně uspokojivé odpovědi. Nečekají vás žádná suchá fakta, ale dramaticky převyprávěné příběhy, které se snaží oživit dojmy a prožitky všech hrdinů, kteří už nám je sami nikdy neřeknou.Autentické osudy všech parašutistů z první vlny seskoků doprovázené jejich fotografiemi jsou pro čtenáře shromážděny na jednom „doskočišti“.

NÁZEV SOUBORU: Doskočiště protektorát.pdf

AUTOR: Jitka Neradová

ISBN: 9788086396866

VELIKOST SOUBORU: 5,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vydavatelství Tebenas při přípravách nové audioknihy Doskočiště Protektorát vyzývá širokou veřejnost, aby prostřednictvím crowdfundingového Hithitu přispělo na výrobu finančně náročné obrazové přílohy. Je třeba dosáhnout částky 50.000 Kč.

Doskočiště protektorát Jitka Neradová Dramatické osudy parašutistů a českých odbojářů radikálně vyvracejí všechny zažité teorie o zbabělém českém národu, který umí jen ohýbat hřbet a za svobodu vůbec nebojuje.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY