Polepšené pěsničky + CD

Interdrought2020.com Polepšené pěsničky + CD Image
Trávit čas knihou Polepšené pěsničky + CD! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Polepšené pěsničky + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
O L. Vaculíkovi je známo, že rád a dobře zpívá. Zpěv patří k jeho životu stejně jako psaní; s pěsničkami se potkával už v dětství na Valašsku, jako disident v kruhu přátel ve Zlíně, později "profesionálně" u cimbálu Jana Rokyty, a dodnes zpívá s přáteli. Je proslulý také tím, že sbírá zpěvníky, z nichž stále čerpá, a že pěsničky rád "polepšuje", píše jim podle nálady a situace nové sloky. Napadlo ho napsat o zpěvu knihu: o tom, jaký význam má v životě člověka, že mu otevírá jiná poznání, přináší jiné vztahy a události. A napsal podle "své chuti" knihu zvláštní, plnou příběhů a osudů rodiny, přátel, krajiny, knihu bohatě ilustrovanou fotografiemi, notami, texty pěsniček původními i polepšenými, knihu-hru, s níž si můžete zpívat, vzpomínat, dovídat se. A aby ta hra byla ještě zajímavější, je část nákladu doprovázena cédéčkem, na němž uslyšíte "to nejlepší z Vaculíka", pěsničky, které zpívá s muzikou Technik Ostrava.

NÁZEV SOUBORU: Polepšené pěsničky + CD.pdf

AUTOR: Ludvík Vaculík

ISBN: 8073631059

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihu Cantiones medii et renascentis Bohemorum aevi z roku 1965 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám.

CD (Indies) Dyž sem byl malučký (spoluúčast) 2007: CD (Supraphon) Nejkrásnější lidové písně (spoluúčast) 2006: CD (SHF) Záznam koncertu 25.10. Aj,otevrené dvere (spoluúčast) 2006: kniha s CD (Dokořán) Ludvík Vaculík: Polepšené pěsničky: 2004: CD (ATON) Horela linda, linduška (spoluúčast) 2004: CD (ARECA) Jarmila ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY