Fotografování pro děti

Interdrought2020.com Fotografování pro děti Image
Hledáte knihu Fotografování pro děti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jenni Bidner? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Chcete se naučit hezky fotografovat? Toužíte fotit jako táta, máma či nějaký opravdu skvělý fotograf? Tento průvodce světem digitální fotografie je určen pro ty z vás, kteří se chtějí svými snímky hlavně bavit. Kromě základních fotografických technik a postupů vám kniha nabídne i řadu tipů a projektů pro zpracování vlastních nápadů. S digitálním fotoaparátem a inkoustovou tiskárnou můžete vyrobit zábavné dárky, včetně peněženky, bláznivých kartiček, obálek či portrétů domácích mazlíčků. Hezky se bavte!

NÁZEV SOUBORU: Fotografování pro děti.pdf

AUTOR: Jenni Bidner

ISBN: 9788025137383

VELIKOST SOUBORU: 1,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fotografování miminek je snadné. Na rozdíl od starších dětí vám nikam nám neutečou a vy máte dostatek času nastavit fotoaparát a rozmyslet si kompozici. ... Takovému osvětlení se říká high-key a pro fotografii děti a miminek je typické. Zapotřebí je většinou několik zdrojů světla (v profesionálním ateliéru).

Knihy pro děti přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy pro děti online.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY