Gustav Klimt doma

Interdrought2020.com Gustav Klimt doma Image
Trávit čas knihou Gustav Klimt doma! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Gustav Klimt doma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Gustav Klimt doma zkoumá, jak do Klimtova života a díla zasáhla Vídeň i další místa, kam jezdil a jež nazýval svým domovem. Klimt byl jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Vídeňské secese. Vídeň na přelomu století jej hluboce ovlivnila a on zase pomáhal utvářet ji. Dalšími prameny inspirace mu byly jeho cesty do Ravenny i každoroční letní dovolené, které trávil s rodinou Emilie Flögeové na březích jezera Attersee.Bohatě ilustrovaná publikace seznamuje s obrazy, archivními materiály i fotografiemi města a krajin, jež Klimta obklopovaly, a názorně ukazuje, jak se do jeho díla promítali lidé a místa figurující v jeho životě.

NÁZEV SOUBORU: Gustav Klimt doma.pdf

AUTOR: Patrick Bade

ISBN: 9788024259468

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rakouský malíř Gustav Klimt (1862-1918) je jedním z nejvýznamnějších malířů přelomu 18. až 19. století. Jeho otec byl zlatník z Travčic u Litoměřic. Spoluzakládal slavnou vídeňskou secesi a obecně je považován za jednoho z průkopníků symbolismu. Je znám hlavně pro své portréty, ale byl také výborným krajinářem.

Kniha Gustav Klimt doma zkoumá, jak do Klimtova života a díla zasáhla Vídeň i další místa, kam jezdil a jež nazýval svým domovem. Klimt byl jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Vídeňské secese....

SOUVISEJÍCÍ KNIHY