Zrkadielko

Interdrought2020.com Zrkadielko Image
Hledáte knihu Zrkadielko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Oliver Kovalský? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Každý z nás sa minimálne raz ocitne v situácii, kedy sa rozhodne ukončiť určitý vzťah. Niekedy sa však nerozchádzame len s človekom. Niekedy môžeme mať nefunkčný vzťah napríklad aj so svojou krajinou.Ak sa rozhodne partnerstvo ukončiť jeden, ťažko povedať, čo sa stalo. Prečo sa ale pre tento krok rozhodujú tisíce?Poviedková knižka štrnástich pútavých príbehov, tvoriacich celok, srdce čitateľa rozosmeje i zabolí. Je autorovým malým zrkadielkom dnešnej spoločnosti a jej tváre po tridsiatich rokoch slobody.Živé dielko, napísané ľahkým a dialógovým štýlom, vyobrazuje každodenné situácie idilemy mladých ľudí, smerujúce k jednému z ich najťaživejších rozhodnutí dneška – či bojovať za lepšie zajtrajšky Slovenska alebo sa pobiť o vlastnú budúcnosť za jeho hranicami.

NÁZEV SOUBORU: Zrkadielko.pdf

AUTOR: Oliver Kovalský

ISBN: 9788089948185

VELIKOST SOUBORU: 8,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Štrnásť krátkych poviedok, jeden príbeh mladého človeka. Oliver Kovalský sa dotýka dávno známych tém ako odchod mladých ľudí do zahraničia, pocit neužitočnosti, každodennej pretvárky, či vysokých požiadaviek v zamestnaní.

Zrkadiel nie je nikdy dosť - rozjasňujú miestnosť, sú pekným doplnkom do domácnosti a zároveň praktickým pomocníkom. Pozrite si našu širokú ponuku zrkadiel za dostupné ceny a vyberte si spomedzi nástenných zrkadiel, zrkadiel na toaletný stolík či ďalšieho sortimentu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY