Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice

Interdrought2020.com Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice Image
Trávit čas knihou Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poznejte historii výroby "motoráků" značky Tatra! Historie železničních motorových vozů trvá již více než stol let a dodnes se s „motoráky“ běžně setkáváme na většině vedlejších tratí, v regionální dopravě a také na motorových rychlících. Mezi státy s bohatou tradicí výroby motorových vozů patřilo také Československo a významnou stopu zde zanechala kromě jiných kopřivnická továrna Tatra. V této knize se seznámíte s dějinami Tatry, s její produkcí motorových vozů – počínaje lehkými kolejovými autobusy, přes legendární Slovenskou strelu až po poslední vyráběný typ M 131.1, který opustil tovární halu na přelomu čtyřicátých a padesátých let 20. století. Publikace je doprovázena jedinečnými archivními snímky včetně technických nákresů.Proč vznikly železniční motorové vozyHistorie kopřivnické továrnyKolejové autobusyVelké motorové vozySlovenská strelaPoválečná létaArchivní snímky, nákresy, schémata

NÁZEV SOUBORU: Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice.pdf

AUTOR: Hynek Palát

ISBN: 9788026416043

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Historie železničních motorových vozů trvá již více než 100 let a dodnes se s „motoráky" běžně setkáváme na většině vedlejších tratí, v regionální dopravě a také na motorových rychlících.

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice - Hynek Palát. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY