Jak úspěšně vést prodejní tým

Interdrought2020.com Jak úspěšně vést prodejní tým Image
Trávit čas knihou Jak úspěšně vést prodejní tým! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak úspěšně vést prodejní tým a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Většině prodejních týmů chybí správné vedení a silná podpora nadřízených, které členové týmu nezbytně potřebují pro to, aby mohli ctižádostivé plány proměnit v reálné tržby. Ve velmi čtivé a praktické knize se naučíte, jak správně formulovat úkoly, vyžadovat trvalé výsledky a kontrolovat pokrok svého týmu - tak aby vaši prodejci dosáhli těch nejlepších výsledků. V publikaci naleznete spoustu užitečných tipů a reálných příkladů z každodenní praxe vedoucích prodeje. Autor knihy je známým lektorem a trenérem prodejců, autorem úspěšné příručky Rukověť profesionální prodejce. Neocenitelná pracovní pomůcka, plná praktických rad, příkladů a ukázkových situací, je určena všem vedoucím prodejních týmů a vedoucím prodeje.

NÁZEV SOUBORU: Jak úspěšně vést prodejní tým.pdf

AUTOR: Karl Herndl

ISBN: 8024717005

VELIKOST SOUBORU: 2,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rozhodl jsem se s vámi podělit o 6 tipů, které vám pomohou vytvořit a udržet schopný prodejní tým. Při každém budování týmu nebo při pomoci se „znovu nakopnutím" týmu, jsem se těchto principů a strategií držel a mají úspěch. Věřím, že i vám přinesou zvýšení prodeje. Proč manažeři a jejich obchodníci nejsou úspěšní?

Jak se ujistit, že váš prodejní tým je nadhazování správného příběhu 2020 - Vést. 2019. Vést; Obsah: Prodej je ošklivý nevlastní podnik jakéhokoli podniku, a to díky nešťastnému sdružení prodávajícímu, které má s obchodníky se smarmy a neúprosnými telemarketery. Líbí se nebo ne, prodej je nedílnou součástí ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY