Apoštolky Božieho milosrdenstva

Interdrought2020.com Apoštolky Božieho milosrdenstva Image
Apoštolky Božieho milosrdenstva je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bartolomiej Józef Kucharski. Přečtěte si s námi knihu Apoštolky Božieho milosrdenstva na interdrought2020.com
Prečo Boh hovorí o svojom milosrdenstve najmä ženám? Apoštolky Božieho milosrdenstva sú kresťanské ženy, ktorých poslanie, vďaka tajomnému rozhodnutiu Boha, spočívalo v ohlasovaní posolstva o Božom milosrdenstve. Počas jestvovania Cirkvi žilo veľmi veľa takých žien.V knihe je ich predstavených sedem: bl. Juliana z Norwichu, sv. Margita Mária Alacoquová, sv. Terézia od Dieťaťa Ježiša a Svätej Tváre, sv. Faustína Kowalská, Marta Robinová, Kunegunda Siwiecová a Adrienne von Speyr.Kniha obsahuje ich vzácne výpovede, ktoré sú citované z ich životopisov či osobných zápiskov.

NÁZEV SOUBORU: Apoštolky Božieho milosrdenstva.pdf

AUTOR: Bartolomiej Józef Kucharski

ISBN: 9788081791376

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Apoštolky Božieho milosrdenstva sú kresťanské ženy, ktorých poslanie, vďaka tajomnému rozhodnutiu Boha, spočívalo v ohlasovaní posolstva o Božom milosrdenstve. Počas jestvovania Cirkvi žilo veľmi veľa takých žien. V knihe je ich predstavených sedem: bl. Juliana z Norwichu, sv. Margita Mária Alacoquová, sv.

Združenie Apoštolov Božieho Milosrdenstva na Slovensku ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY