Žít Feng šuej v našich podmínkách

Interdrought2020.com Žít Feng šuej v našich podmínkách Image
Trávit čas knihou Žít Feng šuej v našich podmínkách! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Žít Feng šuej v našich podmínkách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Feng-šuej klade důraz na prostředí, uspořádání interiéru, napomáhá odstraňovat škodlivé jevy, nepříznivě působící na zdraví a harmonii života. Novelizované vydání ukazuje i nové možnosti využití Feng šuej v přípravě podnikatelského záměru, týmové spolupráce, analýze příčin neharmonických pracovních i partnerských vztahů.Třetí, rozšířené a doplněné vydání.

NÁZEV SOUBORU: Žít Feng šuej v našich podmínkách.pdf

AUTOR: Andrew Alois Urbiš

ISBN: 9788075434692

VELIKOST SOUBORU: 7,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Žít feng šuej v našich podmínkách, Kategorie: Zdraví a duševní rozvoj ... Novelizované vydání ukazuje i nové možnosti využití Feng šuej v přípravě podnikatelského záměru, týmové spolupráce, analýze příčin neharmonických pracovních i partnerských vztahů.

Ke knize "Žít Feng šuej v našich podmínkách" doporučujeme také: Feng-shui od A do Z Brown, Simon Cena: 169 Kč Pomůcky feng-šuej Kasemann, Irene Cena: 141 Kč Velká kniha Feng Šuej Plzák, Pavel Cena: 378 Kč Velká kniha Feng-Šuej o zdraví ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY