F-15 Eagle a Strike Eagle

Interdrought2020.com F-15 Eagle a Strike Eagle Image
Trávit čas knihou F-15 Eagle a Strike Eagle! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu F-15 Eagle a Strike Eagle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
F-15 byl původně zkonstruován firmou McDonnell Douglas a osvědčil se jako jeden z nejvšestrannějších letounů současnosti. Je to vynikající stíhací letoun pro vybojování vzdušné převahy i pro přepadová stíhání, a v podobě verze Strike Eagle je to špičkový bitevní letoun, schopný nasazení za každého počasí jako nosič řady důmyslných zbraňových systémů určených proti pozemním cílům. Letoun Eagle nadále sehrává klíčovou roli všude, kde působí ozbrojené síly USA a NATO a kde je podstatnou součástí úkolu nadvláda ve vzduchu. Slouží také v letectvech Izraele, Japonska, Egypta a Saúdské Arábie.

NÁZEV SOUBORU: F-15 Eagle a Strike Eagle.pdf

AUTOR: Steve Davies

ISBN: 8072363247

VELIKOST SOUBORU: 3,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

F-15 Strike Eagle 3 had awesome graphics when it was released, the F-15 is very detailed and realistic. A CD version was released later, including a new campaign based on the Gulf War events. Comments and reviews. blakestone 2019-02-16 1 point. My first combat flight sim. Lot's of fun. Runs great in DosBox, I set the cycles to about 15,000 and ...

The F-15 offers the world's most advanced technologies and delivers more payload to the fight, more speed to target and more range than any fighter in the world. The F-15 is an affordable, low-risk solution that maintains capacity and adds capability to the U.S. Air Force while preserving the Air Superiority and Homeland Defense missions.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY