F-15 Eagle a Strike Eagle

Interdrought2020.com F-15 Eagle a Strike Eagle Image
Trávit čas knihou F-15 Eagle a Strike Eagle! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu F-15 Eagle a Strike Eagle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
F-15 byl původně zkonstruován firmou McDonnell Douglas a osvědčil se jako jeden z nejvšestrannějších letounů současnosti. Je to vynikající stíhací letoun pro vybojování vzdušné převahy i pro přepadová stíhání, a v podobě verze Strike Eagle je to špičkový bitevní letoun, schopný nasazení za každého počasí jako nosič řady důmyslných zbraňových systémů určených proti pozemním cílům. Letoun Eagle nadále sehrává klíčovou roli všude, kde působí ozbrojené síly USA a NATO a kde je podstatnou součástí úkolu nadvláda ve vzduchu. Slouží také v letectvech Izraele, Japonska, Egypta a Saúdské Arábie.

NÁZEV SOUBORU: F-15 Eagle a Strike Eagle.pdf

AUTOR: Steve Davies

ISBN: 8072363247

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

F-15 Strike Eagle is an F-15 Strike Eagle combat flight simulator first released in 1985 by MicroProse for the Amstrad CPC in 1986 and ZX Spectrum in 1987. It is the first in the F-15 Strike Eagle series comprising also the sequels F-15 Strike Eagle II and F-15 Strike Eagle III.

McDonnell Douglas F-15 Eagle je americký dvoumotorový taktický stíhací letoun pro každé počasí navržený společností McDonnell Douglas (nyní Boeing).Po přezkoumání návrhů vybralo americké letectvo v roce 1967 navrh firmy McDonnell Douglas, aby vyhovělo potřebě specializovaného stíhače určeného k vybojování a udržení vzdušné nadvlády.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY