Osud tažných ptáků

Interdrought2020.com Osud tažných ptáků Image
Trávit čas knihou Osud tažných ptáků! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Osud tažných ptáků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor ve svém autobiografickém románu vypráví o životě bezradného intelektuála Maartena, místy vážně a s psychologickým vhledem, místy s odlehčenou ironií a vtipem. Kniha se neustále pohybuje na rozhraní minulosti a přítomnosti. Minulost čtenáři odkrývá přísnou výchovu jedináčka Maartena na samotě rodinného zelinářství v padesátých letech, v přítomnosti zase sledujeme jeho genetický výzkum, pokusy o navázání kontaktů s ženami a výjezd do Švýcarska na vědeckou konferenci. Jak název napovídá, románem prolíná citlivé líčení přírody, sloužící jako paralela k psychickým stavům protagonisty, trpícího neurózami a vnitřními strachy. Před zrakem čtenáře se tak střídají obrazy vody, světla i švýcarských hor.

NÁZEV SOUBORU: Osud tažných ptáků.pdf

AUTOR: Maarten´t Hart

ISBN: 9788072604104

VELIKOST SOUBORU: 8,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Osud tažných ptáků Autor: Maarten´t Hart Hlavní hrdina se pohybuje v několika časových rovinách: jeho lyrický příběh je rozprostřen od vzpomínek na dětská léta, poznamenaná strohou protestantskou výchovou, až k současnosti, ...

Osud tažných ptáků - Hart Maarten´t . Autor ve svém autobiografickém románu vypráví o životě bezradného intelektuála Maartena, místy vážně a s psychologickým vhledem, místy s odlehčenou ironií a vtipem. Kniha se neustále pohybuje na rozhraní minulosti a přítomnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY