Dětská nefrologie do kapsy

Interdrought2020.com Dětská nefrologie do kapsy Image
Trávit čas knihou Dětská nefrologie do kapsy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dětská nefrologie do kapsy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cílem autorů je uspokojit velkou poptávku lékařů po publikaci tohoto typu a podat přehledné a srozumitelné aktuální informace o onemocnění ledvin v dětském věku. Formát do kapsy umožňuje rychlý náhled na etiologii, diagnostiku a léčbu všech hlavních nefropatií. Monografie svým obsahem pokrývá komplexně celé spektrum chorob ledvin a vývodných močových cest, dále problematiku iontové a vodní rovnováhy, dialýzy, transplantace ledviny a řadu dalších důležitých témat. Kniha je dobrým pomocníkem lékaře při péči o dětské pacienty.

NÁZEV SOUBORU: Dětská nefrologie do kapsy.pdf

AUTOR: Jakub Zieg

ISBN: 9788020453303

VELIKOST SOUBORU: 2,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

368 Kč Dětská nefrologie do kapsy | Sylva Skálová. Dětská nefrologie do kapsy | Cílem autorů je uspokojit velkou poptávku lékařů po publikaci tohoto typu a podat přehledné a srozumitelné aktuální informace o onemocnění ledvin v dětském věku. Formát do kapsy umožňuje rychlý náhled na etiologii, diagnostiku a léčbu všech hlavních nefropatií.

Tlačítkem "Do obchodu" navštívíte přímo internetový obchod. Zobrazuji 1 - 20 ze 173 produktů Další » Nefrologie. Kniha vychází v rámci Postgraduálního klinického projektu. Cílovou skupinou jsou lékaři v přípravě na atestaci 1. stupně z Vnitřního lékařství. Publikace by také mohla být základní "encyklopedickou ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY