Jak lépe žít se zdravotními problémy

Interdrought2020.com Jak lépe žít se zdravotními problémy Image
Trávit čas knihou Jak lépe žít se zdravotními problémy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak lépe žít se zdravotními problémy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Trpíte přetrvávajícími bolestmi nebo jinými zdravotními chronickými obtížemi, jako jsou vyčerpání a únava, mírné bolesti zad, artritida, poruchy trávení, nespavost nebo migrény? Uvědomujete si, že vaše obtíže do jisté míry souvisejí s vaším rodinným nebo pracovním životem? Donutily vás obtíže vzdát se oblíbených aktivit? Máte pocit, že symptomy nemocí určují váš způsob života? Arthur Barsky, psychiatr a průkopník na poli psychosomatické medicíny ve své knize dokládá, že způsob, jakým lidé přistupují ke své nemoci, může mít pozoruhodný vliv na to, jak svou nemoc prožívají. Dva lidé se stejnými symptomy mohou žít dramaticky rozdílné životy jen proto, že o své nemoci různě smýšlejí a různě ke svým symptomům přistupují. A. J. Barsky a E. C. Deans na základě dvacetileté klinické praxe a vědeckých výzkumů předkládají šestitýdenní ozdravný program ke zmírnění symptomů chronických onemocnění, který zahrnuje řadu názorných příkladů, technik a cvičení. Kniha je určena lidem, kteří trpí chronickými zdravotními obtížemi.

NÁZEV SOUBORU: Jak lépe žít se zdravotními problémy.pdf

AUTOR: Emily C. Deans

ISBN: 8073672980

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak lépe žít se zdravotními problémy orig. brož, 1. vydání Autor: Arthur J. Barsky, Emily C. Deans Rok vydání : 2007 Počet stran : 190 Vydal: Portál, Praha Stav: výborný stav Náš kód: JA 06943D Název: Jak lépe žít se zdravotními problémy Aukce prodejce wwANTIKVARIATYcz Majitel: Tomáš Maděra Antikvariát Arco, Jeruzalém…

Ukázka knihy: Jak lépe žít se zdravotními problémy Hněv je poměrně běžná a silná emoce, která je přirozenou reakcí na nemoc. Při správném zvládnutí se hněv stává užitečnou silou - pomáhá člověku získat průraznost, dosáhnout žádoucích cílů a pokračovat vytyčeným směrem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY