Z pohľadu minulých životov

Interdrought2020.com Z pohľadu minulých životov Image
Hledáte knihu Z pohľadu minulých životov? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Ann C. Barham? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Minulé životy často držia kľúč k našej momentálnej životnej situácii a dokážu pomôcť pri riešení našich súčasných zdravotných, finančnýchči iných problémov. Autorka, aktívna terapeutka s mnohoročnou skúsenosťou v oblasti regresnej terapie, nám umožní nahliadnuť do skutočných, aj keď často neuveriteľných prípadov jej klientov, u ktorých určitá udalosť z dávnej minulosti viedla k súčasným problémom, ale zároveň poskytla vysvetlenie a vodítko na nájdenie riešenia. Hoci terapia minulých životov nepatrí k úplne obvyklým prístupom psychoterapie, už dávno nie je vnímaná ako tabu či dokonca šarlatánstvo.V rukách schopného terapeuta môže byť naopak mocným nástrojom na pochopenie súčasných ťažkostí – a nielen to. Objavenie a integrovanievedomostí z minulých životov môže pomôcť každému z nás posunúť sa vo vlastnom osobnom rozvoji a nájsť odpoveď na niektoré základnéotázky ľudskej existencie.

NÁZEV SOUBORU: Z pohľadu minulých životov.pdf

AUTOR: Ann C. Barham

ISBN: 9788081093029

VELIKOST SOUBORU: 5,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sú napríklad ľudia, ktorí si spomenú na také udalosti z minulých životov, kde si s dušou, ktorá je napríklad ich aktuálny manžel navzájom ubližovali a zranenia zo spomienok si prenesú do aktuálneho života. Namiesto šťastného partnerského spolunažívania si vyčítajú činy z minulých životov.

Z POHĽADU MINULÝCH ŽIVOTOV Barham Ann C. Ako minulé životy ovplyvňujú našu terajšiu skutočnosť

SOUVISEJÍCÍ KNIHY