Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky vreckový slovník

Interdrought2020.com Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky vreckový slovník Image
Trávit čas knihou Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky vreckový slovník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky vreckový slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Slovník je určený predovšetkým pre školské potreby, okrem základnej slovnej zásoby obsahuje aj najfrekventovanejšie slovné spojenia a najbežnejšiu frazeológiu.

NÁZEV SOUBORU: Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky vreckový slovník.pdf

AUTOR: Ladislav Trup

ISBN: 8088814022

VELIKOST SOUBORU: 7,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Španielsko-slovenský slovensko-španielsky vreckový slovník - Ladislav Trup, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Španielsko-slovenský slovensko-španielsky vreckový slovník - Ladislav Trup.

Španielsko-slovenský a slovensko-španielský vreckový slovník je spracovaný podľa moderných lexikografických kritérií. Jadro slovnej zásoby tvoria základné neutrálne aj rozličným spôsobom príznakové lexikálne jednotky (t.j. slová a slovné spojenia rozmanitého typu) charakteristické pre dorozumievanie v základných sférach života súčasnej spoločnosti, a to v ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY