Vévodovy hříchy

Interdrought2020.com Vévodovy hříchy Image
Trávit čas knihou Vévodovy hříchy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vévodovy hříchy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sebastian Griffin, vévoda z Melbourne, je vskutku hlavou rodu. Po smrti rodičů dohlédl na to, aby se jeho mladším sourozencům dostalo vybraného vychování, dobrého vzdělání a láskyplného manželství. On sám platí za nejvlivnějšího muže v Anglii, mezi smetánkou je ctěn jako muž, jehož spořádaný život nikdy neposkvrnil sebemenší skandál. To se však má brzy změnit. Josefina Embryová je neobyčejně krásná. Pozornost a lichotky by si nepochybně získala už samotným svým vzezřením, ale ona o sobě navíc prohlašuje, že je princeznou ze vzdálené země. Sebastian, věren své nátuře, vůči ní okamžitě pojme podezření. Je pevně odhodlán odhalit její nekalé úmysly…, ale pevnost jeho odhodlání rychle roztaje v opojení z jejího polibku. Sebastian ví, že románek se smyslnou cizinkou nemůže skončit jinak než skandálem, ale svůdná Josefina už zcela ovládla jeho myšlenky i představy. Bude ochoten kvůli pochybné princezně riskovat své postavení a rodovou tradici?

NÁZEV SOUBORU: Vévodovy hříchy.pdf

AUTOR: Suzanne Enoch

ISBN: 9788073034726

VELIKOST SOUBORU: 4,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Vévodovy hříchy (Suzanne Enoch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Vévodovy hříchy - Enoch Suzanne - Sebastian Griffin, vévoda z Melbourne, je vskutku hlavou rodu. Po smrti rodičů dohlédl na to, aby se jeho mladším sourozencům dostalo vybraného vychování, dobrého vzdělání a láskyplného manželství. On sám platí za ne

SOUVISEJÍCÍ KNIHY