Dobrý manažér

Interdrought2020.com Dobrý manažér Image
Trávit čas knihou Dobrý manažér! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dobrý manažér a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha obsahuje autorove príhovory, ktoré odzneli v chorvátskom rozhlase. V krátkych textoch kladie otázky, odpovedá, uvažuje, rozpráva svoje skúsenosti, prezrádza svoje myšlienky... Pritom nenápadne pranieruje neduhy súčasnosti, neostáva však len pri kritike, nachádza z nich východiská. Ježišove podobenstvá transformuje do obrazov dnešných čias, a tým ich robí zrozumiteľné a aktuálne pre dnešného uponáhľaného človeka. Slovenský preklad

NÁZEV SOUBORU: Dobrý manažér.pdf

AUTOR: Anton Šuljić

ISBN: 9788071146704

VELIKOST SOUBORU: 6,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Byla jsem první žena ve funkci a navíc mimo muzikantský obor. Hráči čekali, co to s orchestrem udělá - ta žena a ještě ekonom. Myslím, že není nutné, aby byl dobrý manažer vystudovaný v oboru. Manažer v pekárně nemusí umět upéct rohlík, ale musí umět ho prodat. To stejné platí v hudbě. Manažer musí prodat koncert.

Dobrý podřízený přitom není jenom ten, který vám za deset minut předvede excelovské mistrovství. Může to být i člověk, který úkol zvládne hůř a požádá o pomoc. Na vás coby šéfovi potom je rozhodnout se, jestli mu pomocnou ruku bude stačit podat jednou nebo to budete muset dělat opakovaně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY