Tajná učení rostlin

Interdrought2020.com Tajná učení rostlin Image
Hledáte knihu Tajná učení rostlin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Stephen Harrod Buhner? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Lidstvo nedokáže přežít bez léčiv a potravin, které mu dávají rostliny. Počet rostlinných druhů na Zemi se odhaduje na 400 000, ale jen nepatrná část z nich byla západními botaniky určena. Mnohé z rostlin na západě naznámých jsou však známé domorodcům, kteří žijí v přirozených oblastech jejich výskytu.Kniha je naprostou nezbytností pro bylinkáře, léčitele, zahradníky, milovníky přírody a pro každého, koho někdy dojaly k slzám každodenní zázraky přírody.

NÁZEV SOUBORU: Tajná učení rostlin.pdf

AUTOR: Stephen Harrod Buhner

ISBN: 8072547585

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Moravská zemská knihovna je od 29. 4. do 15.5. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Od 18. do 22.5. bude knihovna zcela uzavřena z důvodu rekonstrukce.

Tajná učení rostlin: Autor: Stephen H. Buhner: Nakladatelství: Triton 2007: Původní cena: ... Existuje tu celá škála zkušeností, protože je mnoho druhů rostlin a každá má svoji osobnost, každá z nich bude odlišnou měrou vzbuzovat váš zájem a náklonnost.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY