Tomáš Lahoda - Voilá!

Interdrought2020.com Tomáš Lahoda - Voilá! Image
Trávit čas knihou Tomáš Lahoda - Voilá!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tomáš Lahoda - Voilá! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tomáš Lahoda patří k nejvšestrannějším umělcům současnosti. Ve svých obrazech s naprostou suverenitou střídá virtuózní realistickou malbu s abstraktními formami a blízké mu je též umění performance. Svědčí o tom i výpravná publikace Voila, která přináší výběr z jeho dosavadní tvorby. Lahoda často pracuje v cyklech, přičemž se v každém cíleně věnuje určitému tématu, ať je to kritika současné konzumní společnosti, podoby a proměny kýče či interpretace světa reklamy. Pro jeho díla je příznačná hravost, ironie i perzifláž, nikdy ale neschází umělcův nadhled, jeho porozumění teorii vizuálního umění a zejména zcela samozřejmá poučenost dějinami umění.Reprezentativní monografie je mimo jiné také příspěvkem k objevování Lahodovy tvorby pro domácí publikum, neboť jeho práce jsou známější spíše ve světovém kontextu, kde také nejčastěji vystavuje a kde jsou jeho díla zastoupena v mnoha galerijních a muzejních sbírkách.

NÁZEV SOUBORU: Tomáš Lahoda - Voilá!.pdf

AUTOR: Tomáš Lahoda

ISBN: 9788074372919

VELIKOST SOUBORU: 9,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lahoda Tomáš. Životopis. Sledovat novinky od tohoto autora. Zpět na seznam autorů ...

Tomáš Lahoda - Voilá!-- autor: Lahoda Tomáš, Juhl Kaja Lahoda Mengeleho děvče-- autor: Stern Fischerová Viola, Homolová Tóthová Veronika Vraždy s monogramem-- autor: Hannah Sophie Tvůj báječný život-- autor: Fentonová Liz, Steinkeová Lisa

SOUVISEJÍCÍ KNIHY