Ergoterapie

Interdrought2020.com Ergoterapie Image
Hledáte knihu Ergoterapie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Ludmila Šajtarová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ergoterapie je obor léčebné rehabilitace, jež pomáhá pacientům řešit praktické otázky související se snížením či ztrátou soběstačnosti v činnostech, které jsou pro život nepostradatelné. Tím podporuje aktivní začlenění do společnosti a přispívá k zachování optimální kvality života. Klienty ergoterapie jsou osoby, u nichž došlo v důsledku onemocnění, úrazu, vývojové vady či procesu stárnutí k potížím s vykonáváním každodenních aktivit. Ergoterapeut provádí především nácvik běžných denních činností (např. osobní hygieny, oblékání, přesunů, přípravy jídla, nakupování, manipulace s penězi).Mgr. Jana Jelínková je ergoterapeutka a prezidentka České asociace ergoterapeutů. Mária Krivošíková, M.Sc., je vedoucí ergoterapeutka na Klinice rehabilitačního lékařství VFN a 1. Lékařské fakulty UK v Praze, kde rovněž tento obor vyučuje. Mgr. Ludmila Šajtarová je ergoterapeutka na Klinice rehabilitačního lékařství VFN a 1. Lékařské fakulty UK v Praze, kde rovněž tento obor vyučuje.

NÁZEV SOUBORU: Ergoterapie.pdf

AUTOR: Ludmila Šajtarová

ISBN: 9788073675837

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ergoterapie účinně pomáhá pacientům a jejich blízkým s návratem do každodenního života.

Ergotherapie stellt die Handlungsfähigkeit des Menschen in den Mittelpunkt. Sie trägt zur Verbesserung der Gesundheit & zur Steigerung der Lebensqualität bei. Sie befähigt Menschen, an den Aktivitäten des tägl. Lebens teilzuhaben.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY