Bernský salašnický pes

Interdrought2020.com Bernský salašnický pes Image
Trávit čas knihou Bernský salašnický pes! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bernský salašnický pes a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Monografie zpracovaná předním světovým autorem kynologických publikací. Knihu doplňují informace o specifických podmínkách chovu tohoto plemene v ČR.

NÁZEV SOUBORU: Bernský salašnický pes.pdf

AUTOR: H. Räber

ISBN: 8085463946

VELIKOST SOUBORU: 6,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bernský salašnický pes je švýcarské psí plemeno. Je středně velký až velký, dlouhosrstý, tříbarevný, harmonický a vyrovnaný. Původně byl používán jako hlídací, honácký a tažný pes na selských dvorech. Naháněl dobytek, hlídal zemědělské usedlosti a ve speciálním postroji tahal malé dvoukolové káry. Bernský salašnický stejně jako bernardýn umí ...

Bernský salašnický pes je švýcarské psí plemeno, které se dožívá v průměru 9 let.Je středně velký až velký, dlouhosrstý, tříbarevný, harmonický a vyrovnaný. Původně byl používán jako hlídací, honácký a tažný pes na selských dvorech. Naháněl dobytek, hlídal zemědělské usedlosti a ve speciálním postroji tahal malé dvoukolové káry.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY