Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva

Interdrought2020.com Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva Image
Trávit čas knihou Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cieľom predkladanej publikácie je zachytiť a premietnuť do príkladov zmeny, ktoré nastali v podvojnom účtovníctve pre podnikateľov po schválení zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov.Publikácia je koncipovaná podľa jednotlivých účtových tried rámcovej účtovej osnovy pre podnikateľov. V úvode každej kapitoly je krátka teoretická časť, ktorá je východiskom pri riešení jednotlivých príkladov. Na záver publikácie sú uvedené kompletné riešenia všetkých príkladov (otvorenie účtov, predkontácie, účtovanie na účtoch, uzavretie účtov).Publikácia je určená nielen pre študentov ekonómie všetkých stupňov a foriem štúdia, ale aj pre vzdelávacie kurzy a prax.

NÁZEV SOUBORU: Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva.pdf

AUTOR: Jitka Meluchová

ISBN: 8080780889

VELIKOST SOUBORU: 6,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ekonomická: kurzy účtovníctva - podvojného i jednoduchého, školenia z oblasti daní - veľkej obľube sa teší dvojdňové školenie DPH, kurzy mzdového účtovníctva a personalistiky, školenie podnikateľské minimum pre začínajúcich podnikateľov, finančná úverová analýza. Web: www.kurzy-uctovnictva.com

Nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva. Cieľom predkladanej publikácie je zachytiť a premietnuť do príkladov zmeny, ktoré nastali v podvojnom účtovníctve pre podnikateľov po schválení zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY