Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva

Interdrought2020.com Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva Image
Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jitka Meluchová. Přečtěte si s námi knihu Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva na interdrought2020.com
Cieľom predkladanej publikácie je zachytiť a premietnuť do príkladov zmeny, ktoré nastali v podvojnom účtovníctve pre podnikateľov po schválení zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov.Publikácia je koncipovaná podľa jednotlivých účtových tried rámcovej účtovej osnovy pre podnikateľov. V úvode každej kapitoly je krátka teoretická časť, ktorá je východiskom pri riešení jednotlivých príkladov. Na záver publikácie sú uvedené kompletné riešenia všetkých príkladov (otvorenie účtov, predkontácie, účtovanie na účtoch, uzavretie účtov).Publikácia je určená nielen pre študentov ekonómie všetkých stupňov a foriem štúdia, ale aj pre vzdelávacie kurzy a prax.

NÁZEV SOUBORU: Účtovníctvo - nadobúdanie zručností z podvojného účtovníctva.pdf

AUTOR: Jitka Meluchová

ISBN: 8080780889

VELIKOST SOUBORU: 4,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kurz podvojného účtovníctva, EDU-LAND s.r.o., Račianska 66 Bratislava 831 02

Praktikum vychádza z najnovších teoretických poznatkov účtovníctva, z aktuálnej národnej aj nadnárodnej úpravy účtovníctva. Všeobecné poznatky o účtovníctve sú aplikované na podnikateľskú účtovnú jednotku (podnikateľa), ktorá účtuje v sústave podvojného účtovníctva.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY