Jazyk latinský I.

Interdrought2020.com Jazyk latinský I. Image
Hledáte knihu Jazyk latinský I.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Jan Kábrt? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Žádný zdravotnický pracovník se neobejde bez znalosti základů latinského jazyka, který se spolu s řečtinou podílel na tvorbě lékařského názvosloví. Zvládnutí slovní zásoby, pochopení základní struktury gramatiky příznivě ovlivní studium odborných předmětů. Učebnice tvoří základ pro povinné studium latinského jazyka na všech typech zdravotnických škol v prvním ročníku. Učivo je uspořádáno tak, aby studenti zvládli většinu látky pod vedením učitele ve škole. Každá lekce tvoří organický celek nebo část celku. Lekce na sebe navzájem navazují tematicky i slovní zásobou a vnitřně jsou logicky spojeny jednoduchými metodickými zásadami.

NÁZEV SOUBORU: Jazyk latinský I..pdf

AUTOR: Jan Kábrt

ISBN: 8086073807

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Jazyk latinský I, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jazyk latinský I. Jazyk latinský I od 200 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Kupte knihu Jazyk latinský I (Jan Kábrt) s 9 % slevou za 257 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY