Dračí hněv - Bouře

Interdrought2020.com Dračí hněv - Bouře Image
Trávit čas knihou Dračí hněv - Bouře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dračí hněv - Bouře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhá kniha trilogie Dračí koruna.Chytrinina ofenzíva neustává. Aurolanské hordy se převalily přes Sebcii a jejich dalším cílem je starobylé magické království Muroso. Váhaví panovníci Jižních zemí se ani tváří v tvář nelítostnému nepříteli nedokáží sjednotit, a tak ohrožené zemi přichází na pomoc pouhá hrstka hrdinů. V boji proti obrovské přesile se musejí spolehnout jen na své zkušenosti, odvahu a především víru v pravdivost proroctví, vyřčeného před pětadvaceti lety. Bude to však stačit, když do válečného chaosu zasáhnou nejděsivější bytosti, jaké svět kdy poznal?

NÁZEV SOUBORU: Dračí hněv - Bouře.pdf

AUTOR: Michael A. Stackpole

ISBN: 8072548018

VELIKOST SOUBORU: 3,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupte společně - Dračí koruna. Kniha Dračí hněv Bouře patří do série Dračí koruna.Z této série Vám nabízíme celkem 4 knihy za zvýhodněnou cenu 750 Kč.

Dračí doupě Plus: Zloděj Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky Dračí hněv 1: Ticho před bouří Dračí hněv 2: Bouře Dračí let Dračí rod Dračí skok DragonLance - Hrdinové 1: Legenda o Humovi DragonRealm: Děti draka DragonRealm: Dračí kodex DragonRealm: Ledový drak DragonRealm: Ohnivý drak DragonRealm: Stínový ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY