Otvorené srdce, otvorená myseľ

Interdrought2020.com Otvorené srdce, otvorená myseľ Image
Trávit čas knihou Otvorené srdce, otvorená myseľ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Otvorené srdce, otvorená myseľ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Táto kniha nás nabáda, aby sme našli to, čo sme dočasne stratili, a vydali sa na cestu opätovného spojenia so svojou najhlbšou podstatou, ktorá je radostná, otvorená, zbavená akýchkoľvek podmienok a obmedzení ako bezmračná žiariaca obloha. Keď rozpoznáme svoju podstatu, súcit a láska sa samy prirodzene prejavia vo všetkom, čo robíme. Táto cesta nie je ezoterická a nevyžaduje od nás nejaké mimoriadne schopnosti. Je praktická, logická a jasná. Je jednoducho to, čím sme. V jadre nás všetkých rozochvieva láska. Sami sme láskou, ktorá nemá hranice a môže svietiť v každej chvíli, či sme veselí, alebo smutní.

NÁZEV SOUBORU: Otvorené srdce, otvorená myseľ.pdf

AUTOR: Eric Swanson

ISBN: 9788055131771

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah knihy: Otvorené srdce, otvorená myseľ. Táto kniha nás nabáda, aby sme našli to, čo sme dočasne stratili, a vydali sa na cestu opätovného spojenia so svojou najhlbšou podstatou, ktorá je radostná, otvorená, zbavená akýchkoľvek podmienok a obmedzení ako bezmračná žiariaca obloha.

Otvorená myseľ a srdce - Peter Staněk - 10.1.2017 Diskuze a přednášky , Ekonomie / peníze , Globální , Politika , Úvahy a zamyšlení , Videa 2 a půl hodinové vyprávění slovenského ekonoma Petera Staňka o aktuálním dění následované diskuzí z 10. ledna 2017.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY