Okolí Prahy

Interdrought2020.com Okolí Prahy Image
Hledáte knihu Okolí Prahy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ručně malovaná mapa, ve které najdete všechny možné zajímavosti.Orientace v této mapě je mnohem lehčí než v klasické mapě, protože přesně vidíte jak vypadají zajímavé objekty. Mapa je oboustranná. Na zadní straně najdete informace o důležitých místech, institucích, ubytování, stravování a dalších službách pro turisty.

NÁZEV SOUBORU: Okolí Prahy.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788087724873

VELIKOST SOUBORU: 6,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

V Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend na 30. a 31. 5. 2020 a zajímavé výlety a novinky? Akce a inspiraci výlety do Prahy i ven z Prahy a ze středních Čech najdete na Kudy z nudy snadno v horním menu "Kalendář akcí".

Přinášíme proto několik tipů na pěší výlety v okolí Prahy, které stojí za to uskutečnit. Krajinou barona Ringhoffera Naučná stezka s názvem Krajinou barona Ringhoffera vede malebným krajem v okolí Velkých Popovic a Kamenice, o jehož rozvoj se v 19. století významně zasloužil baron František Ringhoffer.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY