Neuvěřitelné medicínské případy

Interdrought2020.com Neuvěřitelné medicínské případy Image
Trávit čas knihou Neuvěřitelné medicínské případy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Neuvěřitelné medicínské případy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato kniha je průvodcem pro všechny, kteří žijí zdravě a ještě zdravěji chtějí zemřít. Vypráví o neobvyklých symptomech nemocí a ještě neobvyklejších metodách léčby, o nehorázných chybných diagnózách, šílených vedlejších účincích a zázračných spontánních uzdraveních. A nezáleží na tom, že právě vy nemáte ani promodralou kůži, nůž v zádech, dvě krevní skupiny nebo prostě něco podobně bizarního, po těchto lekcích budete vědět, že uzdravit se dá vždycky. Mnohdy dokonce i bez doktora.

NÁZEV SOUBORU: Neuvěřitelné medicínské případy.pdf

AUTOR: Martina Freiová

ISBN: 9788024917931

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova.

Neuvěřitelné medicínské případy - Freiová Martina - Tato kniha je průvodcem pro všechny, kteří žijí zdravě a ještě zdravěji chtějí zemřít. Vypráví o neobvyklých symptomech nemocí a ještě neobvyklejších metodách léčby, o nehorázných chybných diagnózác

SOUVISEJÍCÍ KNIHY