Precvičenie chrbta na každý deň + DVD

Interdrought2020.com Precvičenie chrbta na každý deň + DVD Image
Precvičenie chrbta na každý deň + DVD je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Suzanne Martinová. Přečtěte si s námi knihu Precvičenie chrbta na každý deň + DVD na interdrought2020.com
Nemáte čas chodiť do posilňovne alebo navštevovať organizované hodiny? Stačí, ak budete cvičiť pätnásť minút denne trikrát týždenne a výsledky na seba nenechajú dlho čakať! Posilnite si chrbát, zbavte sa bolesti a predíďte prípadným problémom pomocou tejto knihy. Všetky štyri cvičebné programy nájdete aj na priloženom DVD.

NÁZEV SOUBORU: Precvičenie chrbta na každý deň + DVD.pdf

AUTOR: Suzanne Martinová

ISBN: 9788055121932

VELIKOST SOUBORU: 7,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

6 důvodů, proč nakupovat CD a DVD labely na Alza.cz. CD a DVD labely skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu. Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrný míst) po celé České republice. Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb. Reklamace do 1 000 Kč řešíme rovnou na místě.

Kniha Precvičenie chrbta na každý deň (15 minút) + DVD (Martinová Suzanne) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY