Terka sa učí plávať

Interdrought2020.com Terka sa učí plávať Image
Terka sa učí plávať je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Wenzel-Bürger. Přečtěte si s námi knihu Terka sa učí plávať na interdrought2020.com
Terku už nebaví stále sa topiť v bazéne, a tak ju mamička zapíše do kurzu plávania. Zladiť naraz nohy aj ruky tak, aby sa udržala na hladine , je jednoduché len na prvý pohľad. Keď úspešne prvý raz prepláva bazén, získa odznak morského koníka a mamička jej ho našije na plavky. Odteraz ho bude hrdo nosiť pri každom plávaní.

NÁZEV SOUBORU: Terka sa učí plávať.pdf

AUTOR: Eva Wenzel-Bürger

ISBN: 9788089612468

VELIKOST SOUBORU: 1,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

135 Kč Terka sa učí plávať - Schneider Liane . Terku už nebaví stále sa topiť v bazéne, a tak ju mamička zapíše do kurzu plávania. Zladiť naraz ruky aj nohy tak, aby sa udržala na hladine, je jednoduché len na prvý pohľad. Keď prvý raz úspešne prepláva bazén, získa odznak morského koníka a mamička jej ho našije na plavky.

Všechny informace o produktu Kniha Terka sa učí plávať - Liane Schneider, Eva Wenzel-Bürger, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Terka sa učí plávať - Liane Schneider, Eva Wenzel-Bürger.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY