Gramatika současné ukrajinštiny

Interdrought2020.com Gramatika současné ukrajinštiny Image
Gramatika současné ukrajinštiny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Gramatika současné ukrajinštiny na interdrought2020.com
Jednotlivé jevy mluvnice přibližuje prostřednictvím jednoduchých pouček a pravidel. Výklad doplňují tabulky a praktické příklady z běžně používané ukrajinštiny, ze současné literatury i tisku. V gramatice najdete také srovnání některých českých a ukrajinských gramatických jevů, které vám pomohou ukrajinskou gramatiku lépe pochopit, ale i těch, které mohou být pro Čechy zrádné.

NÁZEV SOUBORU: Gramatika současné ukrajinštiny.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075083289

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Gramatika současné ukrajinštiny . Nová, aktuální a zcela původní ukrajinská gramatika. Jednotlivé jevy mluvnice přibližuje prostřednictvím jednoduchých pouček a pravidel. Výklad doplňují tabulky a praktické příklady z běžně používané ukrajinštiny, ze současné literatury i tisku.

Slovanské jazyky představují jednu ze skupin indoevropských jazyků.Jedná se o 15-19 jazyků, jimiž hovoří 293 milionů mluvčích (více než polovina, asi 150 milionů, připadá na ruštinu), a to především v zemích střední, východní a jižní Evropy a také v severní Asii.Vyvinuly se z praslovanštiny, přičemž samostatný vývoj prodělaly od konce 9. století.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY