Jóga

Interdrought2020.com Jóga Image
Jóga je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Jóga na interdrought2020.com
Jóga není pouze speciálním gymnastickým cvičením, nýbrž vysoce rozvinutým učením o životě. Jejím cílem je procvičení těla, duše a mysli. Pomocí speciálních cvičebních sestav a pozic lze opět získat pohyblivost, sílu a energii. Dochází k uvolnění tělesného a duševního napětí a otevírá se cesta ke klidu, sebevědomí a vyrovnanosti. Pokud hledáte techniku, která vás zbaví každodenního stresu a odbourá řadu často závažných důsledků našeho poměrně nezdravého životního stylu, hledali byste vhodnější metodu, než jakou je jóga, jen velice těžko. Tato publikace chce být snadno přístupnou příručkou, kterou budete ve svém životě používat častěji. Poznáte základní prvky jógy a projdete si celou řadu cviků. Ačkoliv se cvičební program orientuje nejprve na začátečníky, celou řadu vhodných cvičení zde najdou také pokročilí, takže si v průběhu času mohou stanovit vyšší cíle.

NÁZEV SOUBORU: Jóga.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073528201

VELIKOST SOUBORU: 4,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Yoga - Yoga je menší útulné studio. Chceme, abyste se u nás cítili uvolněně a dobře. Chceme, aby lektoři měli během lekcí čas se na klienty jednotlivě zaměřit a vést je. Můžete mít s jógou zkušenosti, nebo být úplní začátečníci, vítáme každého.

Ganeša - Pohybové centrum Kladno, wellness, jóga, relax, pohybové hodiny pro děti a seniory, pro těhotné, kruhový trénink a mnoho dalšího.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY