Jóga

Interdrought2020.com Jóga Image
Hledáte knihu Jóga? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jóga není pouze speciálním gymnastickým cvičením, nýbrž vysoce rozvinutým učením o životě. Jejím cílem je procvičení těla, duše a mysli. Pomocí speciálních cvičebních sestav a pozic lze opět získat pohyblivost, sílu a energii. Dochází k uvolnění tělesného a duševního napětí a otevírá se cesta ke klidu, sebevědomí a vyrovnanosti. Pokud hledáte techniku, která vás zbaví každodenního stresu a odbourá řadu často závažných důsledků našeho poměrně nezdravého životního stylu, hledali byste vhodnější metodu, než jakou je jóga, jen velice těžko. Tato publikace chce být snadno přístupnou příručkou, kterou budete ve svém životě používat častěji. Poznáte základní prvky jógy a projdete si celou řadu cviků. Ačkoliv se cvičební program orientuje nejprve na začátečníky, celou řadu vhodných cvičení zde najdou také pokročilí, takže si v průběhu času mohou stanovit vyšší cíle.

NÁZEV SOUBORU: Jóga.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073528201

VELIKOST SOUBORU: 3,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA se Šárkou Konečnou. JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY s Petrou Zappovou. JÓGA PRO HARMONII s Lucií Konigovou. TRAUMA SENSITIVE jóga se Šárkou Soudkovou. Balíček jógových ROZCVIČEK se ŠÁRKOU SOUDKOVOU. JIN JÓGA se Šárkou Soudkovou. HATHA JÓGA S ENERGIÍ ČAKER s Dagmar Volfovou.

Jóga není pouze cvičení, ale i relaxace a uvolnění. Více informací o samotném sále včetně fotografií naleznete v článku jóga centrum Šumperk. Vybrat si můžete z pravidelných pololetních lekcí jógy pro začátečníky i pokročilé. Specializovaná cvičení pro děti, dospělé i důchodce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY