Rozhovory se spolupracovníky

Interdrought2020.com Rozhovory se spolupracovníky Image
Trávit čas knihou Rozhovory se spolupracovníky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozhovory se spolupracovníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak připravit rozhovor se spolupracovníkem? Jak rozhovor správně vést? Autor ukazuje, jak se vyhnout obvyklým chybám (nedostatek času a informací, nespravedlivá kritika), popisuje techniky vedení různých typů rozhovorů (např. motivační, kritický).

NÁZEV SOUBORU: Rozhovory se spolupracovníky.pdf

AUTOR: Wolfgang Mentzel

ISBN: 8024704080

VELIKOST SOUBORU: 2,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Povinnost se nově nebude vztahovat také na moderátory a redaktory vystupující v rozhlasových či televizních pořadech ve studiu a bez hostů nebo na osoby, jejichž aktuální duševní stav dodržování zákazu neumožňuje. Vyplývá to z mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které dnes schválila vláda.

Kniha: Rozhovory se spolupracovníky poradce pro praxi - Wolfgang Mentzel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY