Nůž snů 1

Interdrought2020.com Nůž snů 1 Image
Nůž snů 1 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Jordan. Přečtěte si s námi knihu Nůž snů 1 na interdrought2020.com
Ve světě Světla a Stínu vede dobro a zlo věčný boj. Je to svět Kola času, největšího fantasy eposu, jaký kdy kdo napsal.Jak řídne samotné předivo reality, vše naznačuje, že Tarmon Gai'don, poslední bitva, se blíží - a Rand al'Thor se musí připravit na střetnutí s Temnými. Nejdřív však musí vyjednat příměří se seanchanskými armádami. Seanchané ale nejsou jedinou překážkou na jeho cestě. Perrin ze zoufalství uzavřel se Seanchany vlastní příměří - dohodl by se i s Temným, aby zachránil svou manželku Faile před Shaidy. Mezitím Mat bezhlavě prchá z Ebú Daru s unesenou Dcerou Devíti měsíců. Tuon však ve skutečnosti hrozí od jejích krajanů Seanchanů smrtelné nebezpečí. Mat bude muset hodně riskovat, aby uspěl a získal ji za nevěstu. Zavedené pořádky se otřásají a všude panuje neklid. V Caemlynu bojuje Elain o Lví trůn, přičemž se snaží zabránit občanské válce, a Egwain zjišťuje, že už ani v Bílé věži není bezpečno. Větry času přerostly ve vichřice, jež Randa a jeho společníky strhává svou silou. Tato malá skupina musí přestát zkoušky osudu a štěstěny - jinak Temný zvítězí a svět bude ztracen.První kniha ze tří.

NÁZEV SOUBORU: Nůž snů 1.pdf

AUTOR: Robert Jordan

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nůž snů. Jak řídne samotné předivo vzoru, vše naznačuje, že Tarmon Gai'don, poslední bitva, se blíží - a Rand al'Thor se musí připravit na střetnutí s Temným. Nejdřív však musí vyjednat příměří se seančanskými armádami. Seančané ale nejsou jedinou překážkou na jeho cestě.

0 hodnocení Nůž snů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak řídne samotné předivo reality, vše naznačuje, že Tarmon Gai'don, poslední bitva, se blíží - a Rand al'Thor se musí připravit na střetnutí s Temnými.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY