Nůž snů 1

Interdrought2020.com Nůž snů 1 Image
Trávit čas knihou Nůž snů 1! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nůž snů 1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ve světě Světla a Stínu vede dobro a zlo věčný boj. Je to svět Kola času, největšího fantasy eposu, jaký kdy kdo napsal.Jak řídne samotné předivo reality, vše naznačuje, že Tarmon Gai'don, poslední bitva, se blíží - a Rand al'Thor se musí připravit na střetnutí s Temnými. Nejdřív však musí vyjednat příměří se seanchanskými armádami. Seanchané ale nejsou jedinou překážkou na jeho cestě. Perrin ze zoufalství uzavřel se Seanchany vlastní příměří - dohodl by se i s Temným, aby zachránil svou manželku Faile před Shaidy. Mezitím Mat bezhlavě prchá z Ebú Daru s unesenou Dcerou Devíti měsíců. Tuon však ve skutečnosti hrozí od jejích krajanů Seanchanů smrtelné nebezpečí. Mat bude muset hodně riskovat, aby uspěl a získal ji za nevěstu. Zavedené pořádky se otřásají a všude panuje neklid. V Caemlynu bojuje Elain o Lví trůn, přičemž se snaží zabránit občanské válce, a Egwain zjišťuje, že už ani v Bílé věži není bezpečno. Větry času přerostly ve vichřice, jež Randa a jeho společníky strhává svou silou. Tato malá skupina musí přestát zkoušky osudu a štěstěny - jinak Temný zvítězí a svět bude ztracen.První kniha ze tří.

NÁZEV SOUBORU: Nůž snů 1.pdf

AUTOR: Robert Jordan

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod » SCI-FI,FANTASY,HORROR » NŮŽ SNŮ 1 KOLO ČASU XI/1. NŮŽ SNŮ 1 KOLO ČASU XI/1. Robert Jordan. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 3945: Výrobce: Návrat: Stran: 269: Vydání: 2007: EAN kód: 9788071746669: Běžná cena : 249 Kč (9,39 €)

Informace / Anotace ke knize: Nůž snů 1. Jak řídne samotné předivo reality, vše naznačuje, že Tarmon Gai'don, poslední bitva, se blíží - a Rand al'Thor se musí připravit na střetnutí s Temnými. Nejdřív však musí vyjednat příměří se seanchanskými armádami. Seanchané ale nejsou jedinou překážkou na jeho cestě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY