Urgentní gastroenterologie

Interdrought2020.com Urgentní gastroenterologie Image
Trávit čas knihou Urgentní gastroenterologie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Urgentní gastroenterologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace je stručným a přehledným průvodcem pro zvládání urgentních stavů v gastroenterologii a komplikací endoskopických výkonů. Kniha by měla být k dispozici na všech odděleních emergency, endoskopie, interních a chirurgických příjmových odděleních a odděleních urgentní medicíny.Knihu vydalo pod názvem GASTROINTESTINAL EMERGENCIES, third edition nakladatelství Wiley Blackwell.Kniha je dobře obrazově dokumentována s četnými schématy a tabulkami.

NÁZEV SOUBORU: Urgentní gastroenterologie.pdf

AUTOR: Roy Soetikno

ISBN: 9788027101573

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Urgentní gastroenterologie. Kdo napsal knihu Urgentní gastroenterologie? Autorem je Tony C. K. Tham, John S. A. Collins, Roy Soetikno. Hodnocení, recenze ...

Urgentní gastroenterologie Publikace je stručným a přehledným průvodcem pro zvládání urgentních stavů v gastroenterologii a komplikací endoskopických výkonů. Kniha by měla být k dispozici na všech odděleních emergency, endoskopie, interních a chirurgických příjmových odděleních a odděleních urgentní medicíny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY