Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy

Interdrought2020.com Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy Image
Trávit čas knihou Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Chcete zvládnout základy ekonomického a finančního řízení firem? Potřebujete si doplnit chybějící znalosti? Chtěli byste rozumět svým kolegům z ekonomického oddělení a podkladům, které připravují? Pak je tato kniha určena právě vám! Již třetí vydání úspěšné knihy je aktualizováno zejména s ohledem na změnu zákona o účetnictví a doplněno o nové příklady.Publikace přístupnou formou, srozumitelně a na mnoha řešených a diskutovaných ilustrativních příkladech osvětluje základní ekonomické kategorie tak, abyste nové poznatky mohli rovnou využít v praxi. Seznámíte se se základními účetními výkazy, jejich vztahy a vypovídací schopností (rozvaha, výsledovka, výkaz cash-flow), budete se věnovat analýze a hodnocení finanční výkonnosti firmy a proniknete do problematiky krátkodobého i dlouhodobého financování včetně optimalizace volby zdrojů a rozhodování o podnikových investicích.

NÁZEV SOUBORU: Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy.pdf

AUTOR: Hana Schoellová

ISBN: 9788027104130

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy. ... ale pociťují významné nedostatky v oblasti ekonomické teorie a její aplikace v praxi. Tato knížka přístupnou formou, srozumitelně a na mnoha řešených a diskutovaných ilustrativních příkladech osvětluje základní ekonomické kategorie tak, aby nové poznatky byly přímo ...

Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy . Lidé na vedoucích pozicích i někteří specialisté potřebují rozumět nejen svému oboru, ale také ekonomice a financím firmy - i když nejsou finančními manažery či ekonomy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY