Zabila!

Interdrought2020.com Zabila! Image
Trávit čas knihou Zabila!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zabila! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Každá pracujúca mama si s tým musí poradiť. S tou výčitkami živenou úzkosťou prvého dňa späť v práci po materskej. No táto pracujúca mama je výnimočná. Zvládne všetko. Alebo prinajmenšom pri tom vypustí dušu... A radšej sa prepadne do horúcich pekiel, ako by zmeškala večerné kúpanie! Zoznámte sa s Lex Tylerovou, tajnou agentkou Sekcie Osem, oddelenie zabijakov Tajných služieb jej veličenstva a čerstvou mamičkou rozkošnej Gigi.

NÁZEV SOUBORU: Zabila!.pdf

AUTOR: Asia Mackay

ISBN: 9788056610800

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zdrcující statistika: Chřipka v Česku zabila nejvíce lidí za pět let. Zdroj: Getty Images Téma: chřipka. Letošní chřipková sezóna byla vůbec nejtragičtější za posledních pět let. Na tuto běžnou - ovšem zákeřnou nemoc - zemřelo 190 lidí. Vychází to z dat Národní referenční laboratoře pro chřipku a ...

Nejméně 25 lidí zabila tornáda, která se přehnala americkým státem Tennessee a v úterý časně ráno místního času (kolem poledne SEČ) zasáhla město Nashville a okolí. Uvedla to agentura AP s odvoláním na místní úřady.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY