Akadémia drakobijcov 20 - Malý obor – veľké problémy

Interdrought2020.com Akadémia drakobijcov 20 - Malý obor – veľké problémy Image
Akadémia drakobijcov 20 - Malý obor – veľké problémy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kate McMullan. Přečtěte si s námi knihu Akadémia drakobijcov 20 - Malý obor – veľké problémy na interdrought2020.com
UPOZORNENIE: Vydavateľ série Akadémia drakobijcov sa rozhodol v súčasnosti nepokračovať vo vydávaní ďalších dielov. Momentálne nemáme informáciu o tom, kedy budú vydané časti od 5 do 20 a či vôbec... Ďakujeme za pochopenie!V lese pri AD sa niečo deje! Wiglaf a jeho kamaráti sa vyberú zachraňovať draka, ktorého sami vychovali, keď našli dračie vajce. Natrafia však na obrovský problém – dievčatko! Lenže to dievčatko je obryňa. Hoci sa autorka Kate McMullanová pri písaní svojej stredovekej fantasy ságy inšpirovala osobitným humorom skupiny britských komikov Monty Python či kultovým seriálom Čierna zmija v hlavnej úlohe s Rowanom Atkinsonom, séria je určená deťom od siedmich rokov, ale s radosťou po nej siahnu aj staršie deti a dospelí. Svojrázny humor je založený najmä na paradoxe, že detský hrdina Wiglaf sa chce stať drakobijcom, ale pritom neznesie pohľad na krv. Wiglaf patrí k dôvtipným sympaťákom, s ktorými sa môžu stotožniť chlapci i dievčatá mladšieho i staršieho školského veku. Kate McMullanová vydala Nového žiaka v roku 1997, v tom istom roku, ako vyšiel prvý diel z pera Joanne K. Rowlingovej. Sériu podobností doplňuje i fakt, že prekladu anglických novotvarov sa ujala s majstrovstvom jej vlastným podobne ako u Pottera Oľga Kralovičová. Navyše v každej knihe tejto série nájde čitateľ v poslednej kapitole slovensko-anglický zrkadlový text na precvičenie svojich jazykových schopností.

NÁZEV SOUBORU: Akadémia drakobijcov 20 - Malý obor – veľké problémy.pdf

AUTOR: Kate McMullan

ISBN: 9788087379615

VELIKOST SOUBORU: 7,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Akadémia drakobijcov 20 Malý obor - veľké problémy (Kate McMullan) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

Základná škola s materskou školou, Cádrova 23, Bratislava, mestská časť Nové Mesto

SOUVISEJÍCÍ KNIHY