Dvanáct Temných panen a dvanáctero Sluncí

Interdrought2020.com Dvanáct Temných panen a dvanáctero Sluncí Image
Hledáte knihu Dvanáct Temných panen a dvanáctero Sluncí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Veronika Zikanová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dvanáct Temných panen - to je dvanáct typů žen, které byste nejraději vyprovodili ze dveří. Dvanáctero Sluncí - to je dvanáct typů žen, které se s odvrácenou stranou své povahy dokázaly vypořádat.Kniha „Dvanáct temných panen a dvanáctero Sluncí“ se zabývá tématem ženské povahy v její příznivé i odvrácené podobě. Odlehčenou a humornou formou popisuje dvanáct základních povahových rysů, které vrhají stín na ženskou duši a utiskují ji. Tyto škodlivé vlastnosti, neboli „Temné panny“ lze nalézt v nitru každého z nás a cílem knihy je, pomoci čtenářům odhalit jejich příčiny a zároveň naznačit cestu, jakou se dají tyto charakterové limity překonat. Téměř každá žena může v této knize spatřit samu sebe, odhalit své slabé i silné stránky, přehodnotit vztahy, pohled na své okolí, změnit životní postoj, nebo se naopak ujistit, že všechno v jejím životě je přesně takové, jaké má být. Obsah knihy je inspirován skutečnými osudy a charaktery žen, z nichž některé se odvážně postavily svým „Temným pannám“ a dokázaly, že i stinné stránky lze přeměnit na přednosti.Tato kniha je samozřejmě určena nejen ženám samotným, ale i každému, kdo chce lépe porozumět ženské duši.

NÁZEV SOUBORU: Dvanáct Temných panen a dvanáctero Sluncí.pdf

AUTOR: Veronika Zikanová

ISBN: 9788090648302

VELIKOST SOUBORU: 9,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha „Dvanáct temných panen a dvanáctero Sluncí" se zabývá tématem ženské povahy v její příznivé i odvrácené podobě. Odlehčenou a humornou formou popisuje dvanáct základních povahových rysů, které vrhají stín na ženskou duši a utiskují ji.

Dvanáct Temných panen a dvanáctero Sluncí Zikanová, Veronika. 4 dny. Naše cena: 160 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY