Fľakove bláznivé ponaučenia 2. časť

Interdrought2020.com Fľakove bláznivé ponaučenia 2. časť Image
Fľakove bláznivé ponaučenia 2. časť je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sisa Záhadná. Přečtěte si s námi knihu Fľakove bláznivé ponaučenia 2. časť na interdrought2020.com
Nová kniha je voľným pokračovaním bláznivých dobrodružstiev žiaka Jožka Fľaka, tentoraz aj so zábavným ponaučením z veselých prázdninových príhod. Dôležitou prílohou druhého dielu sú farebné nálepky a "imidžový mesačník pre (zá)školákov" FĽAK.

NÁZEV SOUBORU: Fľakove bláznivé ponaučenia 2. časť.pdf

AUTOR: Sisa Záhadná

ISBN: 809679292X

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Legenda o Minotaurovi: Palác v Knosse. 2. časť 0. Vitajte pri druhej časti článku s názvom Legenda o Minotaurovi - palác v Knosse. Po legende o Minotaurovi sa spoločne pozrieme na rozlúštenie starého písma či obety bohom. Nebudeme zdržiavať a poďme rovno na vec.

Pavel Michalko: Rozhovory učiteľa so sedliakmi o škodlivosti povier panujúcich medzi pospolitým ľudom(O mátohách či nočných obludách, strašidlách a umretých ľuďoch túlajúcich sa po svete.) - stiahnite si zadarmo toto dielo do vášho počítača. Na tejto stránke nájdete aj odborne vypracované referáty, fotografie, profily a ďalšie informácie o slovenskej literatúre.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY