Vodní želvy

Interdrought2020.com Vodní želvy Image
Vodní želvy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hartmut Wilke. Přečtěte si s námi knihu Vodní želvy na interdrought2020.com
Tichá voda břehy mele! Vodní želvy mají velmi bystré smysly, které se jim hodí hlavně k tomu, aby včas zpozorovaly blížící se nebezpečí. Když si najdete čas na jejich pozorování a dokážete porozumět jejich velmi rozmanitým životním projevům, bude pro vás jejich chov plný napínavých zážitků. Nečekanou obratnost vodních želv budete moci obdivovat především při lovu nebo překonávání překážek. V této příručce z edice Dobré rady se dozvíte vše podstatné o chovu, krmení a zdraví vodních želv, a navíc v ní najdete mnoho vyzkoušených tipů a nápadů jak zařídit nejlepší akvárium, akvaterárium nebo venkovní výběh.

NÁZEV SOUBORU: Vodní želvy.pdf

AUTOR: Hartmut Wilke

ISBN: 9788075410221

VELIKOST SOUBORU: 8,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vodní želvy jsou pod vodou velmi čiperní plazi a prozkoumávají každé zákoutí Vaší podvodní krajiny. Na souši se rádi vyhřívají s nataženými končetinami. Nejčastěji mezi začínajícími chovateli koluje mýtus, že se želvy přizpůsobí velikosti nádrže a dále nevyrostou.

Vodní želvy k životu potřebují samozřejmě vodu ale taky suché místo na které si mohou vylést a na kterém se mohou slunit.Tak že vhodné želvárium by mělo být dostatečně velké a mělo by mít ostrůvek.Želvária se dají koupit buď to už se zabudovaným ostrůvkem nebo stačí koupit normalní akvárium a ostrůvek dokoupit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY