Morušový strom

Interdrought2020.com Morušový strom Image
Trávit čas knihou Morušový strom! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Morušový strom a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tichá, skromná Lillian Manvillová prežila po boku svojho manžela takmer dvadsať rokov. Urobila čokoľvek, aby ho uspokojila, a na oplátku dostala život, o akom sa jej ani nesnívalo – život v bohatých vilách, cestovanie po svete, najdrahšie šperky a najluxusnejšie oblečenie. Keď miliardár Jimmie zahynie pri havárii lietadla, z jeho majetku nedostane Lillian nič – okrem starej farmy v mestečku Calburn vo Virgínii. Neočakávané okolnosti ju takmer zložia na kolená, no Lillian začne nový život – schudne, zmení si meno a za pomoci Matthewa Longacra, prívetivého, pekného muža z Calburnu, sa pustí do podnikania. Bude mať však odvahu odkryť pravdu o tragédii z dávnej minulosti a o smrti svojho manžela?

NÁZEV SOUBORU: Morušový strom.pdf

AUTOR: Jude Deveraux

ISBN: 8055108471

VELIKOST SOUBORU: 5,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Morušový strom - Tomasz Białkowski. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

Morušový strom je napínavý první díl Kainitské trilogie z pera polského spisovatele Tomasze Białkowského.Pokud máte rádi příběhy plné tajemství, intrik a rafinovaných zločinů, toto by mohlo být to pravé pro vás. Morušový strom

SOUVISEJÍCÍ KNIHY