Spevník vol. 2

Interdrought2020.com Spevník vol. 2 Image
Trávit čas knihou Spevník vol. 2! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Spevník vol. 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po niekoľkých rokoch prinášame druhé vydanie Godzone spevníka, ktorý určený pre začiatočníkov ale i pokročilých uctievačov a chváličov Pre jeho nové vydanie sme sa rozhodli práve preto, pretože naprieč celým Slovenskom stále viac a viac znie modlitba chvály a zvelebenia. V Godzone spevníku vol. 2 nájdeš texty a akordy piesní overených časom, ale nechýbajú v ňom ani najnovšie chválové piesne od zoskupení ako ESPÉ, Lamačské chvály, PiarMusic či Timothy. Spevník je opäť veľmi praktický, ľahko sa s ním manipuluje a piesne sú zoradené abecedne. V závere sú voľné strany určené na tvoju autorskú tvorbu, či poznámky. Veríme, že i vďaka tomuto spevníku, bude pre teba modlitba chvály povznášajúcou formou modlitby k tomu, ktorý je prameňom a cieľomk jedinému Bohu Otcovi (Katechizmus Katolíckej cirkvi, bod 2639).

NÁZEV SOUBORU: Spevník vol. 2.pdf

AUTOR: Dávid Slavkovský

ISBN: 9788089959068

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Godzone spevník vol.2 obsahuje okrem textov aj akordy na piesne, ktoré sú overené časom a znejú naprieč celým Slovenskom. 7,91 € Bežná cena: 8,50 €

Matej Hudáček v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY