Volný čas seniorů

Interdrought2020.com Volný čas seniorů Image
Trávit čas knihou Volný čas seniorů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Volný čas seniorů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Volný čas nás provází téměř celý život, a proto je pro nás něčím naprosto běžným, fádním a považujeme jej za přirozenou součást našeho života. Proč téměř celý život, a ne život celý? Protože volný čas existuje pouze tehdy, pokud si jej uvědomujeme a dokážeme jej tak odlišit od časů jiných. Právě proto, že se jedná o něco tak běžného, většinu z nás ani nenapadne se touto oblastí vědecky zabývat. Volný čas a činnosti v něm mohou však výrazně ovlivňovat náš život, a to v pozitivním i negativním směru. „Co to vlastně volný čas seniorů je?“ Odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá, ale autoři doufají, že tato monografie nabídne čtenářům odpověď. Publikaci proto nepojali jako návod, jak nejlépe trávit volný čas v seniorském věku, ba ani jako metodický popis jednotlivých typů volnočasových aktivit. Jejich záměrem je přinést přehled předmětné oblasti „volný čas seniorů“, a to hned z několika hledisek. To však neznamená, že by čtenářům nenabídli žádné praktické informace. Téměř všechny nově získané vědomosti mohou čtenáři aplikovat a využít v praktickém životě.

NÁZEV SOUBORU: Volný čas seniorů.pdf

AUTOR: Jitka Skopalová

ISBN: 9788024755359

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Předpověď počasí: 25. 5. 2020 17/7°C. Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 9 až 5°C.

2. Volný čas seniorů 2.1 Model determinantů volnočasového jednání 2.2 Teorie Davida Riesmana 2.3 Teorie aktivity a teorie odcizování 2.4 Změny volnočasových aktivit v seniorském věku 2.5 Lokální prostředí a volný čas 3. Volnočasové aktivity seniorů 3.1 Vzdělávací aktivity 3.1.1 Kompetence edukátora

SOUVISEJÍCÍ KNIHY