Mortina

Interdrought2020.com Mortina Image
Trávit čas knihou Mortina! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mortina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mortina je sice holčička, ale trochu jiná než ostatní. Je to holčička strašidlo. Společně s tetou Neboženkou žije ve vile Rozvalince a tvoří nerozlučnou dvojici se svým psím kamarádem, chrtím albínem jménem Truchlík. Mortina by moc ráda měla stejně staré kamarády, se kterými by si mohla hrát a povídat, ale má přísný zákaz komukoliv se ukazovat. Mohli by se jí totiž leknout. Jednoho dne konečně nastane správná příležitost k seznámení – svátek Halloween! Mortina si ani nemusí vymýšlet kostým... Co se však stane, až děti z vesnice zjistí, že žádnou masku nemá?

NÁZEV SOUBORU: Mortina.pdf

AUTOR: Barbara Cantini

ISBN: 9788025243343

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Mortina a Tajomné jazero od Barbara Cantini na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Mortina ist ein hinreißendes kleines Zombiemädchen. Sie lebt mit ihrer Tante und ihrem geliebten Hund Mesto in einem großen Schloss außerhalb des Dorfes. Alles ist voll quietschender Treppen, Spinnweben, frecher sprechender Bilder und überhaupt sehr gemütlich.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY