Atlas pokrčil plecami I.

Interdrought2020.com Atlas pokrčil plecami I. Image
Trávit čas knihou Atlas pokrčil plecami I.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Atlas pokrčil plecami I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Atlas pokrčil plecami - to je dosť nezvyčajný názov knihy. Taký je aj Ayn Randovej, spisovateľky a filozofky. Toto dielo je považované za najlepšie, za vrchol jej celoživotnej tvorby. Zabudovala doň prvky záhady, mravných zásad, metafyziky, politiky, ekonómie, a samozrejme, aj lásky a sexu. Autorka píše o tom, aký vplyv majú na svet šikovní ľudia (prvotní hýbatelia), ako sa na nich iní priživujú, prečo a ako to funguje, a čo sa stane, keď vstúpia do štrajku. Pomôže nám pochopiť myslenie, pohnútky i činy kladných či záporných postáv. Ak ste si vedomí ubúdajúcej slobody, rozrastajúcej sa vládnej moci a čudujete sa, prečo a ako sa to deje, táto kniha je práve pre vás! Je to román a zároveň filozofia slobodného života.

NÁZEV SOUBORU: Atlas pokrčil plecami I..pdf

AUTOR: Ayn Rand

ISBN: 8088977886

VELIKOST SOUBORU: 8,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bohužiaľ sa nám nepodarilo nájsť produkt Atlas pokrčil plecami I. - Ayn Randová. Máme pre Vás však niekoľko tipov: Skúste hľadať Atlas pokrčil plecami; Skúste sa pozrieť, či nemáte v hľadanom slove preklepy; Ak zadávate celý názov a nieste si istý, skúste napríklad namiesto Olympus E-410 Double Zoom zadať iba E-410

Informace / Anotace ke knize: Atlas pokrčil plecami - 1.diel Atlasova vzpoura je dodneška nejproslulejší a nejprodávanější knihou Ayn Randové. Autorka se věnovala především filozofii, vypracovala vlastní směr zvaný objektivismus, k němuž patří etický egoismus či racionální sledování vlastního zájmu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY