Atlas pokrčil plecami I.

Interdrought2020.com Atlas pokrčil plecami I. Image
Hledáte knihu Atlas pokrčil plecami I.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Ayn Rand? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Atlas pokrčil plecami - to je dosť nezvyčajný názov knihy. Taký je aj Ayn Randovej, spisovateľky a filozofky. Toto dielo je považované za najlepšie, za vrchol jej celoživotnej tvorby. Zabudovala doň prvky záhady, mravných zásad, metafyziky, politiky, ekonómie, a samozrejme, aj lásky a sexu. Autorka píše o tom, aký vplyv majú na svet šikovní ľudia (prvotní hýbatelia), ako sa na nich iní priživujú, prečo a ako to funguje, a čo sa stane, keď vstúpia do štrajku. Pomôže nám pochopiť myslenie, pohnútky i činy kladných či záporných postáv. Ak ste si vedomí ubúdajúcej slobody, rozrastajúcej sa vládnej moci a čudujete sa, prečo a ako sa to deje, táto kniha je práve pre vás! Je to román a zároveň filozofia slobodného života.

NÁZEV SOUBORU: Atlas pokrčil plecami I..pdf

AUTOR: Ayn Rand

ISBN: 8088977886

VELIKOST SOUBORU: 4,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Atlas pokrčil plecami III. - Ayn Randová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Atlas pokrčil plecami III. - Ayn Randová.

Keby Atlas pokrčil plecami. A tu sa dostávame na Slovensko. Úspešná prosperujúca krajina sa nedá vybudovať cez falošnú solidaritu, nivelizáciu príjmov a stiahnutie úspešných na úroveň priemerných. Je jasné, že treba pomôcť ľuďom k vlastnému podnikaniu. Osobitnou skupinou sú mladí ľudia (do 25 rokov).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY