Sněží na Jošino krásné

Interdrought2020.com Sněží na Jošino krásné Image
Sněží na Jošino krásné je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Sněží na Jošino krásné na interdrought2020.com
Japonské verše z antologie KokinwakašúPo více než šedesáti letech, která uplynula od prvního vydání Mathesiovych a Hilské "Veršů psaných na vodu" (1943), vydáváme nový výbor ze starojaponské lyrické sbírky Kokinwakasu, k jejímuž sestavení dal pokyn sám japonský cisař Daigo už v roce 905. Současná, působivá přebásnění výboru "Sněží na Jošino krásné" obsahují opomenutá pětiverší Kokinwakasu, která Mathesiův výbor nezachytil, a obohacují naše poznání lyrického světa staré japonské poezie o neznámé, překvapivé dimenze. Jsou také důkazem toho, řečeno s Vladislavem Vančurou, že platnost starých kouzel se neustále obnovuje a ze za celých tisíc a sto let, která nás dělí od doby japonských básniků a básnířek z Kokinwakasu, se uhelná hnutí lidských myslí a srdcí pramálo změnila a nabývají tak rozměru teměř mýtických.

NÁZEV SOUBORU: Sněží na Jošino krásné.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788070218945

VELIKOST SOUBORU: 2,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krásné laky od Sally Hansen Šedá, vínová, růžová, bronzová,… Na barvě a delikátních odstínech záleží. Tentokráte ale není řeč o lacích aut, ale o pestré paletě laků na nehty od Sally Hansen. Světová jednička v produktech péče o nehty vytvořila kolekci Color Therapy.

Sněží na Jošino krásně. Kdo napsal knihu Sněží na Jošino krásně? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY