Stříbrný chlapec

Interdrought2020.com Stříbrný chlapec Image
Stříbrný chlapec je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlsson. Přečtěte si s námi knihu Stříbrný chlapec na interdrought2020.com
V první knize Skleněné děti řešili Billie a Aladin záhadu starého domu, v kterém „strašilo“. Nyní se začíná ztrácet jídlo z restaurace Aladinových rodičů. Navíc Aladin několikrát zahlédne zvláštního chlapce, který se ale vždy doslova „vypaří“. Aladinovi rodiče se kvůli finančním problémům s restaurací stále častěji hádají a zvažují, že se vrátí zpět do rodného Turecka. To Aladin nechce dopustit. Rozhodne se proto, že najde ztracený poklad ze stříbrotepecké dílny, která před několika desetiletími vyhořela. Spolu s kamarádkou Billie se pouští do napínavého pátrání. Podaří se dětem najít ztracený poklad? Přijdou na to, proč se ztrácí z restaurace jídlo? A kdo je onen záhadný mizející chlapec?

NÁZEV SOUBORU: Stříbrný chlapec.pdf

AUTOR: Kristina Ohlsson

ISBN: 9788020432025

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Stříbrný chlapec (Kristina Ohlssonová) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

E-kniha: Stříbrný chlapec - Kristina Ohlssonová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY