Jihočeský kraj

Interdrought2020.com Jihočeský kraj Image
Trávit čas knihou Jihočeský kraj! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jihočeský kraj a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce představuje Jihočeský kraj z hlediska jeho bohaté historie, přírodních krás a architektonických památek. Vedle všeobecných informací seznamuje čtenáře s nejzajímavějšími místy Strakonicka, Písecka, Táborska, Prachaticka, Českokrumlovska, Českobudějovicka a Jindřichohradecka. Nechybí přehled ubytovací, kulturní a sportovní nabídky. Publikace je doplněna bohatým obrazovým materiálem. Orientaci usnadňují plánky největších měst, mapa kraje v měřítku 1 : 400 000 a místní rejstřík.

NÁZEV SOUBORU: Jihočeský kraj.pdf

AUTOR: Marek Podhorský

ISBN: 9788073160746

VELIKOST SOUBORU: 6,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jihočeský kraj (4) Jihomoravský kraj (0) Karlovarský kraj (0) Kraj Vysočina (2) Královéhradecký kraj (0) Liberecký kraj (4) Moravskoslezský kraj (1) Olomoucký kraj (3) Pardubický kraj (6) Plzeňský kraj (9) Středočeský kraj (4) Ústecký kraj (1) Zlínský kraj (9)

Nejlepší památky - Jihočeský kraj: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Jihočeském kraji, Česká republika na Tripadvisoru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY