Už to víš? Ptej se a odpovídej

Interdrought2020.com Už to víš? Ptej se a odpovídej Image
Už to víš? Ptej se a odpovídej je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Přečtěte si s námi knihu Už to víš? Ptej se a odpovídej na interdrought2020.com
Publikace UŽ TO VÍŠ? Ptej se a odpovídej je určena pro děti od 3 let. Titul obsahuje více než 100 zvídavých otázek a úkolů. Při hře je nutná spolupráce rodiče, který popisuje dítěti obrázky a klade mu jednoduché otázky. Jako např. kolik je na obrázku zvířat, do jaké pohádky patří ježibaba atd. Správné odpovědi jsou vždy na rubu konkrétní stránky. Úkoly podporují představivost, vyjadřovací schopnosti i logické myšlení dítěte. Využitelnost knihy je díky její velikosti neomezená. Můžete ji používat doma, na cestách, v čekárně u lékaře, prostě kdekoli.

NÁZEV SOUBORU: Už to víš? Ptej se a odpovídej.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073534462

VELIKOST SOUBORU: 8,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Publikace Už to víš?Ptej se a odpovídej je určena dětem od 3 let. Titul obsahuje více než 100 zvídavých otázek a úkolů. Při hře je nutná spolupráce rodiče, který popisuje dítěti obrázky a klade mu jednoduché otázky, jako například kolik je na obrázku zvířat, do jaké pohádky patří ježibaba apod.

Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY